פתרונות מיגון מתקדמים לבית ולמשרד

דולב פתרונות להגנה מקרינה אלקטרומגנטית

פתרונות מיגון מתקדמים לשדות אלקטרומגנטיים

אפילו קרינה בתדר נמוך מצריכה מיגון באיכות גבוהה

מיגון קרינה - דולב אלקטרומכניקה והנדסה בע"מברוכים הבאים לחטיבת מיגון קרינה מקבוצת דולב. כאן תוכלו לקבל מענה לכל השאלות וליהנות מייעוץ ומפתרונות מיגון הקרינה מהמומחים של דולב והכול תחת קורת גג אחת.  חברת דולב אלקטרומכניקה, טכנולוגיה והנדסה הינה החברה הותיקה והמובילה בישראל בייעוץ ופתרונות בדיקות קרינה ומיגון קרינה בלתי מייננת.

מטרתנו היא לתת פתרונות כוללים תחת קורת גג אחת, משלב התכנון והפיתוח ועד לשלב המוצר הסופי.
החברה מאזנת בין תעוזה לשמרנות. בצד פיתוח מוצרים חדשנים היא נענית לדרישות השוק ומאידך מובילה אותנו בחידושים טכנולוגים המאפשרים איכות, ביצועים, אמינות ומחירים אטרקטיביים

מהי קרינה אלקטרומגנטית/ בלתי מייננת?

 קרינה אלקטרומגנטית היא תוצאה של שינויים במטען חשמלי, המייצרים שדה חשמלי ושדה מגנטי. שדות אלו מתפשטים במרחב ויוצרים קרינה.

אנו חשופים לקרינה בכל זמן ובכל מקום, הקרינה היא בלתי נראית ללא ריח, טעם וצבע, אבל גם אם אין מרגישים בנוכחותה אין זה אומר שהיא לא נמצאת. הקרינה סובבת אותנו: 

·         קרינה מרשת החשמל (ELF) – קרינה בתחום התדרים הנמוכים מאוד (שנאים, קווי מתח, לוחות חשמל)

·         קרינה בתחום תדרי הרדיו (RF) – תקשורת אלחוטית ומתקני תקשורת (אנטנות סלולאריות, מתקני שידור לטלוויזיה, טלפוניה ניידת, (WI-FI

הדרך היחידה להתגונן מפניה היא באמצעות התקנת פנלים מיוחדים עבור


הסכנות שבחשיפה לקרינה

 עוד בשנת 1979 מחקר וורטהיימר – ליפר עורר דאגה רבה שחשיפה לשדות אלקטרומגנטיים חשמליים, ובייחוד שדות מגנטיים, עלולה להשפיע לרעה על בריאות הנחשפים אליה, ולגרום נזקים בריאותיים הכוללים התעוררות סרטן.  

בשנת 2002 הכריז ארגון הבריאות העולמי ששדה מגנטי בתדר נמוך מרשת החשמל נחשב מסרטן אפשרי בבני אדם, בשנת 2011 קרינה בתדר גבוה נכנסה גם היא לרשימה של מסרטנים אפשריים.

מדיניות המשרד להגנת הסביבה

 מדיניות המשרד בתחום הקרינה הבלתי מייננת מבוססת על עיקרון הזהירות המונעת, במטרה למזער, ככל האפשר בטכנולוגיות הקיימות ובעלות סבירה את חשיפת הציבור לקרינה. מטרה נוספת היא לצמצם את השטחים בהם חלה מגבלת בנייה בגלל סכנת קרינה.

 

הפתרון: מיגון קרינה בלתי מייננת/ אלקטרומגטית

 חברת דולב החברה המובילה והותיקה בישראל בנושא סיכוך ומיגון קרינה מייצגת למעלה מ 30 חברות מובילות בתחום מיגון הקרינה כבר 20 שנה .

מדיניות החברה היא לפתח ולייצר מוצרים בארץ (כחול לבן) וכן לייצא מוצריה לחו"ל.

חברת דולב משלבת בין תיאוריה למעשה ומייצרת מערכות מיגון קרינה מהמובילות בארץ, אנו מספקים פתרונות מיגון קרינה לכל המגזרים: עסקי, פרטי וציבורי.

 

לייעוץ ללא עלות לפתרונות המתקדמים ביותר בנושא מיגון קרינה וסיכוך התקשרו 1-800-800-552   

קבוצת דולב הכתובת היחידה לפתרונות טכנולגים מתקדמים כחול לבן .

 

 

פרטי יצירת קשר

דולב אלקטרומכניקה טכנולוגיה והנדסה בע''מ
יוסף ספיר 6 ראשון לציון
שיחת חינם: 1800-800-552
טל: 03-5520066
פקס: 03-5522566
מייל: info@dolevltd.co.il
כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לדולב בלבד.
אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י  חברת דולב.
בניית אתרים Smart Soft Web
צור קשר
1000 תווים שמאל